Haber Detay

Göreve Başlama ve Taziye

6.01.2017

Ankara

​.

Göreve Başlama ve Taziye

          Başkanlığımız Rehberlik ve Teftiş Başkanlığında Müfettiş olarak görev yapmakta iken Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına tedviren görevlendirilen Hasan GÜÇLÜ’nün yeni göreve başlaması, Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ünal KAYA’nın babası Ahmet KAYA’nın 22.12.2016 tarihinde vefatı sebebiyle 04.01.2017 Çarşamba günü saat 16.00’da Başkanlığımız yemekhanesinde Yönetim Hizmetleri Genel Müdür V. İsmail PALAKOĞLU, Malzeme Yönetimi ve Satınalma Daire Başkanı Haydar BEKİROĞLU, Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ünal KAYA, Daire Tabibi Dr. Ferhunde ÖZMEN ile Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün her kademesinde görev yapan tüm personelin katılımıyla toplantı düzenlenmiştir.

          Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan toplantı Malzeme Yönetimi ve Satınalma Daire Başkanlığında görevli Şube Müdürü Zülfikar ER’in hatim duasıyla devam etmiştir. Yönetim Hizmetleri Genel Müdür V. İsmail PALAKOĞLU’nun konuşmalarını müteakip Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına atanan Hasan GÜÇLÜ’nün selamlama,  Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ünal KAYA’nın ise teşekkür konuşması ile program sona ermiştir.

          Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ünal KAYA’ya taziyelerimizi sunar, Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına atanan Hasan GÜÇLÜ’ye yeni görevinde başarılar dileriz.

​​​​​​​​​​​​​