Haber Detay

Edirne, Çanakkale ve Bursa Gezisi

6.06.2017

Ankara

​.

Edirne, Çanakkale ve Bursa Gezisi

        Başkanlığımız merkez personeline sosyal faaliyet kapsamında yurdumuzun tarihi ve turistik yerlerini tanıtmak amacıyla, Genel Müdürlüğümüzce 19.20.21 Mayıs 2017 tarihlerinde Edirne, Çanakkale ve Bursa illerine hafta sonu üç gündüz iki geceden oluşan gezi düzenlenmiştir.

         Edirne, Çanakkale ve Bursa Gezisi, Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanlığı nezdinde görevli Kurul Uzmanı Dr. Yaşar Seracettin BAYTAR ile Strateji Geliştirme Başkanlığı Strateji Planlama ve Yönetimi Geliştirme Daire Başkanlığı nezdinde görevli Eğitim Uzmanı Zakir KÖSEOĞLU koordinesinde iki servis otobüsüyle 90 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

         Gezi programının düzenlenmesi, Başkanlığımız merkez kuruluşu personeli ile gezinin düzenlendiği ilimizde bulunan taşra teşkilatı personeli arasında dostluk, birlik ve beraberliğin oluşmasına vesile olmuştur.

         Gezi programına katılan personel memnuniyetlerini ifade ederek, gelecek yıllarda da bu tür gezi programlarının personel, eş ve çocukları ile birlikte katılımlarına yönelik çalışmaların yapılmasını talep etmişlerdir.

​​​​​​​​​​​​​